Dorota Umińska, Sebastian Umiński. I mały Kacper, i jeszcze mniejszy Leo. Na tym blogu znajdziesz to, czym żyjemy: naszą pracę, nasze podróże, muzykę, której słuchamy, ulubione książki i filmy... Dzielimy się wszystkim, co nas cieszy i fascynuje. Opisujemy ciekawe wydarzenia w Warszawie. I jak zwykle: zapraszamy do nas na kawę.

Ciekawostki

poniedziałek, 25 stycznia 2010

Przezabawny i świetnie poprowadzony "wykład" w formie popularnego w USA STAND UP ("prelegent" na scenie improwizuje na żywo i mówi do publiczności w komediowym tonie, nawet jeśli jest to wykład z fizyki - nie mylić z polskimi napuszonymi przemowami). Tu: o różnicach w funkcjonowaniu kobiet i mężczyzn. Uśmiejecie się :)

piątek, 25 września 2009

Kilka godzin temu o 18.40 w hali Dworca Centralnego w Warszawie odbył się flashmob: z głośników popłynęły dźwięki “Let’s twist again”, a zgromadzone osoby zaczęły tańczyć twista.

Niestety, wydarzeniu daleko było do spontaniczności, która jest istotą flashmobów. Krążący tu i tam fotografowie, ustawione kamery i dziennikarze przeprowadzający wywiady z organizatorami mocno zepsuli cały efekt.

Żeby zrozumieć na czym polega ta zabawa, lepiej obejrzyjcie naprawdę najlepsze flashmoby:
T-Mobile dance
Strzelanina w Starym Browarze
Zamrożony dworzec w Nowym Jorku

Na bieżąco

Najnowsze zdjęcia

Najnowsze video

Warto posłuchać


Gotye "Somebody that I used to know"


Sarah Blasko "No turning back"


Charlie Winston "I love your smile"


Pomplamoose "September"


Sia "Soon we'll be found"


Skopiuj CSS