Dorota Umińska, Sebastian Umiński. I mały Kacper, i jeszcze mniejszy Leo. Na tym blogu znajdziesz to, czym żyjemy: naszą pracę, nasze podróże, muzykę, której słuchamy, ulubione książki i filmy... Dzielimy się wszystkim, co nas cieszy i fascynuje. Opisujemy ciekawe wydarzenia w Warszawie. I jak zwykle: zapraszamy do nas na kawę.
poniedziałek, 30 października 2006

Jesień idzie, więc łapiemy ostatnie promienie słońca. Tu: na rowerach pod Puszczą Kampinoską w sobotę 28.10. Pięknie grzało...

Błogo pod Puszczą Kampinoską

poniedziałek, 23 października 2006

W ten weekend byli u nas Natalia, Radek i mała Nastka. Pospacerowaliśmy, Radek postudiował. Odległość Warszawa-Lublin nie jest najmniejsza, ale - jak widać - do pokonania co jakiś czas.

Natalia i Radek wygrali w konkursie, a następnie dali nam wejściówkę na film "Statyści" - bo film grany jest w Warszawie. Dziś pokaz przedpremierowy. 
Mmm. Lubimy chodzić do kina :-) Jeśli film będzie dobry, to może napiszemy tu mini recenzję.

Ach - i byliśmy w niedzielę na koncercie Otwartej Filharmonii Agrafki Muzycznej! Wartościowy projekt, ale przede wszystkim szalenie utalentowana młodzież. Śmietanka młodych polskich instrumentalistów. Przeżycia melo-estetyczne na najwyższym poziomie. Nie dziwię się, że Asia Marszał chce pisać o nich swój doktorat. Wdzięczny przedmiot badań.

SEBA

niedziela, 22 października 2006
Zdjęcia z naszej wyprawy w Tatry Słowackie. Pogoda była cudna, góry przepiękne. A wędrówka w takim gronie, to wielka przyjemność :-)

W ten sposób zainaugurowałem tego bloga. Dorotka pewnie niedługo dołączy, choć ostatnio podejrzliwie traktuje moje blogowanie (dotychczas pisałem na www.uminski.salon24.pl). A ten blog przyda się, żeby pokazać wszystkim zainteresowanym np. zdjęcia z naszych podróży, naszych znajomych i to wszystko czym żyjemy. Bo Wa-wa wciąga, a nie każdemu tu po drodze. Więc polecam przynajmniej bloga, a tych, którzy mają okazję zapraszam do nas "na żywo".

SEBA

23:18, seboumi
Link Komentarze (1) »

Na bieżąco

Najnowsze zdjęcia

Najnowsze video

Warto posłuchać


Gotye "Somebody that I used to know"


Sarah Blasko "No turning back"


Charlie Winston "I love your smile"


Pomplamoose "September"


Sia "Soon we'll be found"


Skopiuj CSS