Dorota Umińska, Sebastian Umiński. I mały Kacper, i jeszcze mniejszy Leo. Na tym blogu znajdziesz to, czym żyjemy: naszą pracę, nasze podróże, muzykę, której słuchamy, ulubione książki i filmy... Dzielimy się wszystkim, co nas cieszy i fascynuje. Opisujemy ciekawe wydarzenia w Warszawie. I jak zwykle: zapraszamy do nas na kawę.
niedziela, 15 sierpnia 2010

Po najbardziej intensywnym tygodniu mojej pracy zostałem przez Dorotkę zmuszony do urlopu. I tak już go wcześniej przełożyliśmy, bo musiałem odpalić jeden projekt dla Ery (premiera w poniedziałek - na pewno zauważycie).

Nie cierpię przygotowań przedurlopowych, generują mi zazwyczaj mnóstwo dodatkowej pracy w firmie. Samo pakowanie rzeczy na wyjazd to pikuś. Udało nam się opuścić Warszawę i dojechać do Kościeliska w sensownym czasie. Po drodze niestety przejechałem psa. Mam nadzieję, że żyje i tylko się poturbował, bo nie było jak sprawdzić. Miał szansę wyjść z tego cało. Zakopianka nie jest moją ulubioną trasą...

W Kościelisku mamy fajną miejscówkę - niby blisko cywilizacji, ale tuż pod górami - poza całym hałasem Zakopanego. Kacper ucieszony, Dorotka szczęśliwa. A nawet jeszcze nie wyszliśmy na żaden szlak :)

Góry, góry, góry. Kochamy je! Zobaczymy za kilka dni, co na to Kacper ;)

Na bieżąco

Najnowsze zdjęcia

Najnowsze video

Warto posłuchać


Gotye "Somebody that I used to know"


Sarah Blasko "No turning back"


Charlie Winston "I love your smile"


Pomplamoose "September"


Sia "Soon we'll be found"


Skopiuj CSS