Dorota Umińska, Sebastian Umiński. I mały Kacper, i jeszcze mniejszy Leo. Na tym blogu znajdziesz to, czym żyjemy: naszą pracę, nasze podróże, muzykę, której słuchamy, ulubione książki i filmy... Dzielimy się wszystkim, co nas cieszy i fascynuje. Opisujemy ciekawe wydarzenia w Warszawie. I jak zwykle: zapraszamy do nas na kawę.
sobota, 16 czerwca 2007

Sprzedawca telefonów z dnia na dzień stał się gwiazdą. Wraca w kolejnym programie "Britain's got Talent". I udowadnia po raz kolejny, że zasługuje na swoją niespodziewaną sławę. W zderzeniu z prowadzącymi program to on wydaje się bardziej przekonujący i naturalny. Po raz kolejny wzrusza też do łez jurorkę. Miodzio.

czwartek, 14 czerwca 2007

Pokazała mi to Dorotka. To trzeba zobaczyć! Program a'la Idol z największą niespodzianką, jaką można sobie wyobrazić. Fajtłapowaty sprzedawca telefonów podbił serca publiczności i jury, choć wszyscy uśmiechali się z politowaniem, gdy oświadczał na wstępie, że zaśpiewa arię operową. Sam się wzruszyłem...

A tak opisały to media: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60153,4222446.html
Z pewnością zdobył już serca :-)
piątek, 01 czerwca 2007
Ostatnio zdziwiłem się niepomiernie, gdy okazało się, że jedna z moich koleżanek w ogóle o nim nie słyszała! Był jednym z najwybitniejszych reprezentantów secesji, a jego plakaty przyniosły mu wielką sławę. Od 18 maja do 29 lipca 2007 Muzeum Narodowe wystawia prawie 190 prac Alfonsa Muchy (1860-1939) - czeskiego artysty plastyka: jego słynne plakaty teatralne i reklamowe, pastele, obrazy olejne i fotografie. Będzie to największa jak dotąd wystawa dzieł Muchy w Polsce. To trzeba zobaczyć! Kto go nie zna, niech spojrzy na te fotki:

Na bieżąco

Najnowsze zdjęcia

Najnowsze video

Warto posłuchać


Gotye "Somebody that I used to know"


Sarah Blasko "No turning back"


Charlie Winston "I love your smile"


Pomplamoose "September"


Sia "Soon we'll be found"


Skopiuj CSS