Dorota Umińska, Sebastian Umiński. I mały Kacper, i jeszcze mniejszy Leo. Na tym blogu znajdziesz to, czym żyjemy: naszą pracę, nasze podróże, muzykę, której słuchamy, ulubione książki i filmy... Dzielimy się wszystkim, co nas cieszy i fascynuje. Opisujemy ciekawe wydarzenia w Warszawie. I jak zwykle: zapraszamy do nas na kawę.
wtorek, 22 kwietnia 2008

Agnieszka urodziła Ignacego. Maciek ma Tymona. Marcinowi pojawiła się Ada. Kolejna Agnieszka powiła Elenę. Wysyp dziecięcy.

To fajna sprawa, że nie jesteśmy sami. Jeśli tylu znajomych rodzi dzieci, to i nasz synek będzie miał wielu bliskich rówieśników. Łatwiej umówić się na spotkanie, spędzić razem urlop. W końcu rodzice rodziców lepiej rozumieją i dobrze się czują w podobnym towarzystwie. Łatwiej też znoszą cudze dzieci, jeśli mają własne ;-) 

sobota, 12 kwietnia 2008

Och, po prostu nie udało mi się przeforsować mojego Tytusa :-)

Przedstawiam wszem i wobec Kacpra Umińskiego in potentia. Już możecie sobie wymyślać zdrobnienia. Przydadzą się, gdy się spotkamy po jego urodzeniu :-)

Wszystkim chciałem bardzo podziękować za głosy (78!). Widać, że spodobały wam się podobne imiona, co nam. Wygrał Tytus, ale niestety Dorotka nie uznała demokracji w tym względzie. To wsparcie mojego zdania nie wystarczyło, by ją przekonać.

Jeśli kogoś interesują szczegółowe wyniki sondy, można je zobaczyć TUTAJ >>.
Sto lat Kacperku, a przynajmniej zdrowych 2 miesięcy, życzy dumny Tato.

Na bieżąco

Najnowsze zdjęcia

Najnowsze video

Warto posłuchać


Gotye "Somebody that I used to know"


Sarah Blasko "No turning back"


Charlie Winston "I love your smile"


Pomplamoose "September"


Sia "Soon we'll be found"


Skopiuj CSS