Dorota Umińska, Sebastian Umiński. I mały Kacper, i jeszcze mniejszy Leo. Na tym blogu znajdziesz to, czym żyjemy: naszą pracę, nasze podróże, muzykę, której słuchamy, ulubione książki i filmy... Dzielimy się wszystkim, co nas cieszy i fascynuje. Opisujemy ciekawe wydarzenia w Warszawie. I jak zwykle: zapraszamy do nas na kawę.
niedziela, 25 marca 2007
Czwórkami szli tylko żołnierze z Westerplatte. A małżeństwa powinny iść parami. Czy się da? Na to pytanie odpowiada Zbigniew Nosowski, autor książki "Parami do nieba". Temu tematowi były też poświęcone rekolekcje u Dominikanów, których ostatnio słuchaliśmy. Można się zdziwić, że małżeństwa tak rzadko były beatyfikowane lub kanonizowane...
niedziela, 18 marca 2007
Nareszcie. To już drugi raz, gdy ITP będzie grało na deskach Romy. Poprzednim razem osobiście miałem tę przyjemność. Obecnie zapraszam do wspólnego oglądania na widownię :-) Spektakl 31 III o godz. 12.00. Kto chętny? Zbieram zamówienia na darmowe wejściówki!
Albo film ten spłynie po tobie, albo zapadnie ci w pamięć i nie da spokoju... Mną wstrząsnął. Zamiast biografii Goi, zobaczyłem świat jego własnymi oczami. I nie spodobało mi się, to co widziałem. Odtąd rozumiem jego karykaturalne grafiki i "krzyczące" obrazy. Odtąd rozumiem, że malował ludzkość. Jak?

Na bieżąco

Najnowsze zdjęcia

Najnowsze video

Warto posłuchać


Gotye "Somebody that I used to know"


Sarah Blasko "No turning back"


Charlie Winston "I love your smile"


Pomplamoose "September"


Sia "Soon we'll be found"


Skopiuj CSS