Dorota Umińska, Sebastian Umiński. I mały Kacper, i jeszcze mniejszy Leo. Na tym blogu znajdziesz to, czym żyjemy: naszą pracę, nasze podróże, muzykę, której słuchamy, ulubione książki i filmy... Dzielimy się wszystkim, co nas cieszy i fascynuje. Opisujemy ciekawe wydarzenia w Warszawie. I jak zwykle: zapraszamy do nas na kawę.
środa, 03 listopada 2010

Właśnie zauważyłem, że piszę tu już ponad 4 lata. Kto by pomyślał?

To nie jest tak, że nas nie ma. Jesteśmy, tylko mniej. Dlatego nie pisałem prawie 2 miesiące. Trudno na zakrętach wyrobić, a jednak nie zwalniamy.

Pokrótce jest tak: pracujemy i jesteśmy zawaleni przez pracę. Kacper chodzi chętnie do przedszkola i stał się przedszkolnym pupilkiem. Aż miło go tam odprowadzać :) Szukamy mieszkania intensywnie (no dobra szczerze mówiąc to Dorotka szuka, a ja czekam na gotowe). Nie mamy czasu prawie na nic, a może to tylko moja perspektywa...

Są też przyjemne epizody, które na szczęście nie przelatują nie zauważone: radość Kacpra, gdy nauczył się sam pedałować na rowerze; polska złota jesień; niespodziewane spotkania ze znajomymi; inne małe i większe niespodzianki.

Pozytywne jest to, że dużo ostatnio czytamy. Ja kompletuję swoich ulubionych klasyków fantastyki (Herbert, Cook), Dorotka rozsmakowuje się w polskich powieściach obyczajowych. Oczywiście poszerzamy nasze horyzonty o przygody Clifforda, Franklina, Krecika itd., która to literatura okazuje się czasem całkiem ambitna.

Kupiliśmy Kacprowi ukulele. Wydaje się zachwycony, że ma miniaturę instrumentu ojca. A tata uczy się chwytów i zamierza w przyszłości grać także na uke. Wydatek był niewiele większy niż na plastikową gitarę-zabawkę, a w zamian jest normalny instrument o ciekawym brzmieniu.

Niedługo święta. Być może będziemy już wtedy "rodziną na swoim". Tymczasem trzymajcie kciuki :)

Na bieżąco

Najnowsze zdjęcia

Najnowsze video

Warto posłuchać


Gotye "Somebody that I used to know"


Sarah Blasko "No turning back"


Charlie Winston "I love your smile"


Pomplamoose "September"


Sia "Soon we'll be found"


Skopiuj CSS