Dorota Umińska, Sebastian Umiński. I mały Kacper, i jeszcze mniejszy Leo. Na tym blogu znajdziesz to, czym żyjemy: naszą pracę, nasze podróże, muzykę, której słuchamy, ulubione książki i filmy... Dzielimy się wszystkim, co nas cieszy i fascynuje. Opisujemy ciekawe wydarzenia w Warszawie. I jak zwykle: zapraszamy do nas na kawę.
wtorek, 23 lutego 2010

Jeśli już zmęczyła was zimowa aura, góry śniegu i kałuże roztopów, to czas się od tego oderwać. Proponuję azjatycką podróż z naszą dobrą koleżanką Dobrusią.

Dobrochna JakubowskaChodziliśmy w liceum do jednej klasy i jako jedyni z tego grona wylądowaliśmy w Warszawie. O tym, że jest niespokojnym duchem niech świadczy małe wprowadzenie na temat jej osoby: pracowała w HP, niedawno (niemal z biegu!) została finalistką międzynarodowego konkursu chopinowskiego dla amatorów, wreszcie - aby realizować swoje marzenia - rzuciła właśnie pracę w korporacji i wybrała się w podróż życia...

Ona sama tak o tym pisze: "czasami wystarczy jeden mały krok, odrobina szczęścia, czasami wystarczy uwierzyć w swoją gwiazdę, zaryzykować więcej i pójść jeszcze dalej..."

Dobrusia jest w Bangkoku. Prowadzi regularne wpisy z tej podróży na blogu i wrzuca świetne zdjęcia. Widząc niektóre, trudno nie zazdrościć...

www.gdziemnieniema.blogspot.com

Co robi obecnie zobaczycie na www.gdziemnieniema.blogspot.com.

Polecam. Ja, korpoludek, aż odetchnąłem, czytając to.

Na bieżąco

Najnowsze zdjęcia

Najnowsze video

Warto posłuchać


Gotye "Somebody that I used to know"


Sarah Blasko "No turning back"


Charlie Winston "I love your smile"


Pomplamoose "September"


Sia "Soon we'll be found"


Skopiuj CSS