Dorota Umińska, Sebastian Umiński. I mały Kacper, i jeszcze mniejszy Leo. Na tym blogu znajdziesz to, czym żyjemy: naszą pracę, nasze podróże, muzykę, której słuchamy, ulubione książki i filmy... Dzielimy się wszystkim, co nas cieszy i fascynuje. Opisujemy ciekawe wydarzenia w Warszawie. I jak zwykle: zapraszamy do nas na kawę.
środa, 31 stycznia 2007

Niektórzy wiedzą, że w styczniu zmieniałem pracę. To był dobry moment, bo dzięki sytuacji na rynku mogłem przebierać w ofertach. Aż doszedłem do wniosku, że chyba postawiłem za niskie wymagania finansowe, bo żadna z firm się nie zraziła... O tyle dobrze ;-)
Wybrałem propozycję agencji MRM (niedawno zmieniła nazwę z Zentropy Partners). Nikogo, kto zna tę branżę, mój wybór nie zdziwi, bo jest to jedna z największych i najlepszych agencji. Należy do bardzo znanej na świecie sieci McCann i ma duże wsparcie całej grupy w Polsce. Dla mnie to świetne perspektywy rozwoju, szansa na duże projekty dla największych klientów.
Pracuję jako Account Executive w teamie Nestle. Oznacza to, że cokolwiek zobaczycie w Internecie w temacie Nestle, Nescafe, Nestle Fitness, Chocapic, to będzie to m.in. moim dziełem. Oczywiście będę tu zamieszczał najnowsze kreacje i realizacje.

Wszystkim, którzy myślą o zmianie pracy, szczerze polecam, żeby konsekwentnie podjęli decyzję. To świetny moment: taki kolejny start zawodowy. Powodzenia :-)

sobota, 20 stycznia 2007

Ogłaszam premierę strony www zrealizowanej przez nas dla zaprzyjaźnionej restauracji o wdzięcznej nazwie "Pokusa". Restauracja jest bardzo zaprzyjaźniona, bo prowadzi ją ciocia Dorotki, a w lokalu wiszą wczesne prace malarskie mojej żony.
Wszystkich, którzy będą w okolicach Gostynina zapraszamy - w imieniu cioci - do restauracji "Pokusa" w Lucieniu.
Więcej informacji o restauracji znajdziecie na wspomnianej stronie: www.restauracjapokusa.pl.

Na bieżąco

Najnowsze zdjęcia

Najnowsze video

Warto posłuchać


Gotye "Somebody that I used to know"


Sarah Blasko "No turning back"


Charlie Winston "I love your smile"


Pomplamoose "September"


Sia "Soon we'll be found"


Skopiuj CSS