Dorota Umińska, Sebastian Umiński. I mały Kacper, i jeszcze mniejszy Leo. Na tym blogu znajdziesz to, czym żyjemy: naszą pracę, nasze podróże, muzykę, której słuchamy, ulubione książki i filmy... Dzielimy się wszystkim, co nas cieszy i fascynuje. Opisujemy ciekawe wydarzenia w Warszawie. I jak zwykle: zapraszamy do nas na kawę.
Blog > Komentarze do wpisu

Podróże z maluchami

Chcielibyście wyjechać za granicę z dziećmi, ale obawiacie się chorób, niewygód i trudności z aklimatyzacją? Marta i Michał przekonują, że dzieci są bardziej odporne niż myślimy. Od kilku lat udowadniają to jeżdżąc z maluchami do Azji i Ameryki Południowej. Ich córeczka ma już teraz takie zdjęcia, jakich ja nie dorobię się nigdy...

Marta zaczęła pisać bloga, bo chyba zorientowała się, że wielu chciałoby z dziećmi wyjechać, ale brakuje im doświadczenia, a z powodu obaw wynikających z niewiedzy często poprzestają na marzeniach. Publikuje więc porady, wskazówki i przydatne linki.

"Rodzice podróżujący z dziećmi niekoniecznie muszą wyglądać jak osły juczne. My podróżujemy z jednym pojemnym plecakiem i jednym małym plecakiem podręcznym."

Na blogu znajdziecie sensowny plan "przygotowań zdrowotnych", adresy hosteli i bardzo przydatny dział: co warto zabrać, a czego nie.

Dla rodziców: lektura obowiązkowa!
www.podrozezmaluchami.blogspot.com

http://podrozezmaluchami.blogspot.com/

http://podrozezmaluchami.blogspot.com/

czwartek, 30 grudnia 2010, seboumi

Polecane wpisy

  • Piaskowa historia

    Dziewczyna wyszła na scenę ukraińskiej wersji programu "Mam talent" i pokazała coś niebywałego. Opowiedziała całą historię, używając do tego tylko... piasku! St

  • "Peer Gynt" Teatru ITP w warszawskiej Romie

    Po raz kolejny Teatr ITP ,z którym kiedyś graliśmy pojawi się w Warszawie. Po raz trzeci w swojej historii zagra w teatrze Roma, tym razem "Peer Gynta"

  • "Opowieści papieskie" w Warszawie

    Teatr ITP , z którego się wywodzimy, ponownie zagra w Warszawie i to dwukrotnie. Najbliższy spektakl "Opowieści papieskie" już w tę niedzielę.Z kolei

Na bieżąco

Najnowsze zdjęcia

Najnowsze video

Warto posłuchać


Gotye "Somebody that I used to know"


Sarah Blasko "No turning back"


Charlie Winston "I love your smile"


Pomplamoose "September"


Sia "Soon we'll be found"