Dorota Umińska, Sebastian Umiński. I mały Kacper, i jeszcze mniejszy Leo. Na tym blogu znajdziesz to, czym żyjemy: naszą pracę, nasze podróże, muzykę, której słuchamy, ulubione książki i filmy... Dzielimy się wszystkim, co nas cieszy i fascynuje. Opisujemy ciekawe wydarzenia w Warszawie. I jak zwykle: zapraszamy do nas na kawę.
Blog > Komentarze do wpisu

Bo jesteśmy, proszę Państwa, na zakręcie...

To nie jest tak, że nas nie ma. Jesteśmy, tylko mniej. Dlatego nie pisałem prawie 2 miesiące. Trudno na zakrętach wyrobić, a jednak nie zwalniamy.

Pokrótce jest tak: pracujemy i jesteśmy zawaleni przez pracę. Kacper chodzi chętnie do przedszkola i stał się przedszkolnym pupilkiem. Aż miło go tam odprowadzać :) Szukamy mieszkania intensywnie (no dobra szczerze mówiąc to Dorotka szuka, a ja czekam na gotowe). Nie mamy czasu prawie na nic, a może to tylko moja perspektywa...

Są też przyjemne epizody, które na szczęście nie przelatują nie zauważone: radość Kacpra, gdy nauczył się sam pedałować na rowerze; polska złota jesień; niespodziewane spotkania ze znajomymi; inne małe i większe niespodzianki.

Pozytywne jest to, że dużo ostatnio czytamy. Ja kompletuję swoich ulubionych klasyków fantastyki (Herbert, Cook), Dorotka rozsmakowuje się w polskich powieściach obyczajowych. Oczywiście poszerzamy nasze horyzonty o przygody Clifforda, Franklina, Krecika itd., która to literatura okazuje się czasem całkiem ambitna.

Kupiliśmy Kacprowi ukulele. Wydaje się zachwycony, że ma miniaturę instrumentu ojca. A tata uczy się chwytów i zamierza w przyszłości grać także na uke. Wydatek był niewiele większy niż na plastikową gitarę-zabawkę, a w zamian jest normalny instrument o ciekawym brzmieniu.

Niedługo święta. Być może będziemy już wtedy "rodziną na swoim". Tymczasem trzymajcie kciuki :)

środa, 03 listopada 2010, seboumi

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: wonsowska, *.vlan370.corcoran.lubman.net.pl
2010/11/04 14:12:44
Kochani!
Trzymamy za Was kciuki. :) niech się znajdzie fajne mieszkanie; niech będzie więcej czasu, a mniej pracy! ...ale nie mniej pieniędzy :) pozdrawiamy ciepło.
ps. Warto pisać, Sebciu - są tacy, którzy Was czytają.
-
Gość: Marcin, *.internetdsl.tpnet.pl
2011/09/18 21:05:31
Trzymam kciuki. Pozdrawiam serdecznie :)

Na bieżąco

Najnowsze zdjęcia

Najnowsze video

Warto posłuchać


Gotye "Somebody that I used to know"


Sarah Blasko "No turning back"


Charlie Winston "I love your smile"


Pomplamoose "September"


Sia "Soon we'll be found"