Dorota Umińska, Sebastian Umiński. I mały Kacper, i jeszcze mniejszy Leo. Na tym blogu znajdziesz to, czym żyjemy: naszą pracę, nasze podróże, muzykę, której słuchamy, ulubione książki i filmy... Dzielimy się wszystkim, co nas cieszy i fascynuje. Opisujemy ciekawe wydarzenia w Warszawie. I jak zwykle: zapraszamy do nas na kawę.
Blog > Komentarze do wpisu

Umińscy coś ostatnio często w telewizji

Jakoś tak się złożyło, że w ciągu 2 tygodni cała nasza trójka pojawiła się w telewizji. Niedługo wejdzie nam to w nawyk ;)

O zabawnym przypadku, który stał u źródła zaproszenia mnie do TVN już pisałem. Nagranie możecie obejrzeć tutaj (trzeba kliknąć w miniaturkę podpisaną "Sarah Blasko"): http://orangewarsawfestival.tvn.pl/multimedia

Sebastian Umiński i Tomasz Żąda

Z kolei Kacpra i Dorotkę umieszczono w materiale, gdy pewnego razu wybrali się do bemowskiego Klubu Mam. Lokalna telewizja pojawiła się tam niespodziewanie, aby sfilmować przekazanie lodówki ufundowanej przez sponsora, który w ten sposób postanowił wesprzeć klub. Swoją drogą: redaktorka tak udramatyzowała finalną relację, że same mamy były zdziwione. Wbrew opisowi z reportażu radzą sobie świetnie i ciągle "oswajają" otrzymany od władz dzielnicy lokal. Co nie oznacza, że nie ucieszyły się z prezentu.

Kacper i Dorotka nie mówią nic, za to są żywą wizytówką, że klub daje wiele radości. Zobaczcie sami (oglądać od 06:35 minuty): 
http://www.tvp.pl/warszawa/informacyjne/kurier-warszawski/wideo/21072010/2155155

Kacper i Dorotka w TVP Warszawa

http://www.tvp.pl/warszawa/informacyjne/kurier-warszawski/wideo/21072010/2155155
(oglądać od 06:35 minuty)
niedziela, 25 lipca 2010, seboumi

Polecane wpisy

Na bieżąco

Najnowsze zdjęcia

Najnowsze video

Warto posłuchać


Gotye "Somebody that I used to know"


Sarah Blasko "No turning back"


Charlie Winston "I love your smile"


Pomplamoose "September"


Sia "Soon we'll be found"