Dorota Umińska, Sebastian Umiński. I mały Kacper, i jeszcze mniejszy Leo. Na tym blogu znajdziesz to, czym żyjemy: naszą pracę, nasze podróże, muzykę, której słuchamy, ulubione książki i filmy... Dzielimy się wszystkim, co nas cieszy i fascynuje. Opisujemy ciekawe wydarzenia w Warszawie. I jak zwykle: zapraszamy do nas na kawę.
Blog > Komentarze do wpisu

Opowiadam w TVN o Sarze Blasko

Zadzwonili do mnie z TVN z propozycją wystąpienia w programie. Nagranie było wczoraj, natomiast zobaczyć i posłuchać możecie mnie już w sobotę. Jak do tego doszło? Cała historia wiąże się ściśle z tym blogiem.

Napisałem tu niedawno o Sarze Blasko. Wokalistka już niedługo może wystąpić w Warszawie, więc producenci specjalnego programu „Orange Warsaw Festival – odliczanie” poświęconego zbliżającemu się festiwalowi poszukiwali osób, które wypowiedzą się na jej temat. Ja wystąpiłem w roli fana, a dziennikarz muzyczny Trójki Tomasz Żąda w roli krytyka. Było miło i zabawnie, a ja mogłem opowiedzieć również o fascynacji Kacpra teledyskami Sary. Często każe je sobie włączać i może je w kółko oglądać!

Emisja programu o Sarze Blasko z moim udziałem już w tę sobotę o 11:25 w TVN, powtórka w niedzielę o 15.40. Ja nie obejrzę, bo będę wtedy nad morzem, więc oglądajcie za mnie ;)

Seba i prowadzący: Weronika Wawrzkowicz, Wojciech Jermakow

Organizatorzy Orange Warsaw Festival zorganizowali konkurs sms-owy: z dziesiątki wykonawców wybierana jest finałowa trójka, która wystąpi na festiwalu. Tylko jeden artysta zgarnie statuetkę Wow! Music Award. Informacje o artystach i o tym jak na nich głosować możecie znaleźć tutaj: http://orangewarsawfestival.tvn.pl/contest. Ja chciałbym zobaczyć Sarę na żywo, więc nawet wyślę SMSa :)

środa, 07 lipca 2010, seboumi

Polecane wpisy

Na bieżąco

Najnowsze zdjęcia

Najnowsze video

Warto posłuchać


Gotye "Somebody that I used to know"


Sarah Blasko "No turning back"


Charlie Winston "I love your smile"


Pomplamoose "September"


Sia "Soon we'll be found"