Dorota Umińska, Sebastian Umiński. I mały Kacper, i jeszcze mniejszy Leo. Na tym blogu znajdziesz to, czym żyjemy: naszą pracę, nasze podróże, muzykę, której słuchamy, ulubione książki i filmy... Dzielimy się wszystkim, co nas cieszy i fascynuje. Opisujemy ciekawe wydarzenia w Warszawie. I jak zwykle: zapraszamy do nas na kawę.
Blog > Komentarze do wpisu

Poświątecznie

Tym razem święta z rodziną Dorotki. Wigilię spędziliśmy w Lucieniu, gdzie ciocia Ala z wujkiem Jankiem i Elizą prowadzą restaurację "Pokusa" (pozdrawiam ich gorąco, bo to nasi wierni czytelnicy!). W pierwszy dzień świąt pojechaliśmy do moich teściów i 2 dni spędziliśmy w okolicach Żyrardowa. Wreszcie wróciliśmy do Warszawy, żeby nacieszyć się trochę domem i wspólnym - tak rzadkim - wolnym czasem.

Kacper szaleje na sankach, budujemy bałwany - zima została przez nas doceniona. Poniżej wrzucamy zbiór zimowych fotek, które dobitnie to pokazują.

Boże Narodzenie 2009

Sylwestra spędzimy w Warszawie na "domówce" - przyjeżdżają nasi lubelscy znajomi z czasów studiów i Teatru ITP. Kacper idzie z nami. Założę się, że nie pójdzie spać przed północą :)

Wszystkim życzymy super zabawy! Do zobaczenia w 2010 roku.

czwartek, 31 grudnia 2009, seboumi

Polecane wpisy

Na bieżąco

Najnowsze zdjęcia

Najnowsze video

Warto posłuchać


Gotye "Somebody that I used to know"


Sarah Blasko "No turning back"


Charlie Winston "I love your smile"


Pomplamoose "September"


Sia "Soon we'll be found"