Dorota Umińska, Sebastian Umiński. I mały Kacper, i jeszcze mniejszy Leo. Na tym blogu znajdziesz to, czym żyjemy: naszą pracę, nasze podróże, muzykę, której słuchamy, ulubione książki i filmy... Dzielimy się wszystkim, co nas cieszy i fascynuje. Opisujemy ciekawe wydarzenia w Warszawie. I jak zwykle: zapraszamy do nas na kawę.
Blog > Komentarze do wpisu

Pomplamoose - istny uszopląs

Kocham odkrywać takie rzeczy. Kalifornijski duet Pomplamoose to Jack Conte i Nataly Dawn, którzy grają wspólnie od roku. Aż miło zobaczyć i usłyszeć, jak w domowym studio zastępują cały zespół i wykorzystują wszystko, co tylko się da: instrumenty, konwencje, narzędzia wizualne. Pracowitość i świetne pomysły widoczne są w każdej sekundzie tych nagrań. Ale chyba najbardziej podoba mi się ich naturalność i bezpretensjonalność. Koniecznie!

piątek, 06 listopada 2009, seboumi

Polecane wpisy

  • Selah Sue

    Do pisania mobilizują mnie ostatnio najlepiej muzyczne inspiracje. Tym razem jest nią Selah Sue - młodziutka Belgijka o bardzo ciekawym głosie: Swego czasu śpi

  • Gotye i Kimbra

    Facet posługuje się artystycznym pseudonimem Gotye i jest belgiem mieszkającym - jak można się było spodziewać - w... Australii :) Jak już coś mi się muzycznie

  • Charlie Winston - muzyczny włóczęga

    Romantyczny oryginał, fascynat czarnych brzmień i niewolniczych pieśni z południa Stanów Zjednoczonych. Charlie Winston , choć biały, śpiewa głosem godnym czarn

Komentarze
Gość: mamaIgnaca, 212.106.20.*
2009/11/08 00:03:00
"Pracowitość i świetne pomysły widoczne są w każdej sekundzie tych nagrań. Ale chyba najbardziej podoba mi się ich naturalność i bezpretensjonalność. Koniecznie!" I Tobie Seba tego w każdej sekundzie życia. Urodzinowo! Pozdrówka :)
-
2010/03/21 20:53:45
Też ich bardzo lubię i często słucham. Jednak ostatnio męczą mnie ich interpretacje. Zdaje mi się, że wykonanie każdej z piosenek jeżeli nie jest takie same to podobne.
-
seboumi
2010/03/22 09:25:52
Fakt, śledzę i mam podobne odczucia. Ale jak na zespół, który nie nagrał jeszcze nawet pierwszej płyty to i tak świetne początki :)
-
Gość: , 89.174.79.*
2011/01/16 20:57:27
Rewelacja życzyłbym każdemu tyle talentu i pracowitości

Na bieżąco

Najnowsze zdjęcia

Najnowsze video

Warto posłuchać


Gotye "Somebody that I used to know"


Sarah Blasko "No turning back"


Charlie Winston "I love your smile"


Pomplamoose "September"


Sia "Soon we'll be found"