Dorota Umińska, Sebastian Umiński. I mały Kacper, i jeszcze mniejszy Leo. Na tym blogu znajdziesz to, czym żyjemy: naszą pracę, nasze podróże, muzykę, której słuchamy, ulubione książki i filmy... Dzielimy się wszystkim, co nas cieszy i fascynuje. Opisujemy ciekawe wydarzenia w Warszawie. I jak zwykle: zapraszamy do nas na kawę.
Blog > Komentarze do wpisu

"Peer Gynt" Teatru ITP w warszawskiej Romie

Po raz kolejny Teatr ITP, z którym kiedyś graliśmy pojawi się w Warszawie. Po raz trzeci w swojej historii zagra w teatrze Roma, tym razem "Peer Gynta" - komedię muzyczną luźno opartą na motywach dramatu Ibsena.

Peer Gynt

ITP zostało zaproszone przez organizatorów Warszawskiego Laboratorium Wiary. Spektakl będzie jednym z punktów tego spotkania: 18 kwietnia (sobota), godz. 12.00-15.00, Teatr Roma.

Darmowe zaproszenia są do odebrania w Księgarni na Miodowej 17/19 w Punkcie Informacyjnym w godz. 9.00-18.00 (w soboty w godz. 9.00-15.00).

A tu kilka zdjęć, które pokazują specyficzny klimat przedstawienia. Wodewilowe tricki, balansowanie na granicy kiczu i lekka forma to sposób na dotarcie do młodzieży z przekazem niebanalnym. Nie trzeba być jednak nastolatkiem, by dobrze bawić się na tym spektaklu i poddać się jego muzycznym klimatom.

Siłą rzeczy zapraszam przede wszystkim warszawiaków :-)
 

wtorek, 07 kwietnia 2009, seboumi

Polecane wpisy

  • Podróże z maluchami

    Chcielibyście wyjechać za granicę z dziećmi, ale obawiacie się chorób, niewygód i trudności z aklimatyzacją? Marta i Michał przekonują, że dzieci są bardziej od

  • Piaskowa historia

    Dziewczyna wyszła na scenę ukraińskiej wersji programu "Mam talent" i pokazała coś niebywałego. Opowiedziała całą historię, używając do tego tylko... piasku! St

  • "Opowieści papieskie" w Warszawie

    Teatr ITP , z którego się wywodzimy, ponownie zagra w Warszawie i to dwukrotnie. Najbliższy spektakl "Opowieści papieskie" już w tę niedzielę.Z kolei

Na bieżąco

Najnowsze zdjęcia

Najnowsze video

Warto posłuchać


Gotye "Somebody that I used to know"


Sarah Blasko "No turning back"


Charlie Winston "I love your smile"


Pomplamoose "September"


Sia "Soon we'll be found"