Dorota Umińska, Sebastian Umiński. I mały Kacper, i jeszcze mniejszy Leo. Na tym blogu znajdziesz to, czym żyjemy: naszą pracę, nasze podróże, muzykę, której słuchamy, ulubione książki i filmy... Dzielimy się wszystkim, co nas cieszy i fascynuje. Opisujemy ciekawe wydarzenia w Warszawie. I jak zwykle: zapraszamy do nas na kawę.
Blog > Komentarze do wpisu

W klubie i w telewizji

Pierwsze spotkanie Klubu Mam na Bemowie miało być kameralne. W końcu to dopiero początki. No, jeszcze burmistrz... Chciał oficjalnie otworzyć, uświęcić i słowem pobłogosławić. Jak to władza, co musi dbać o swój PR, a i zasługi swoje ma i dobrze o tym wie. Dorotka poszła z Kacprem, a tu nie tylko władza, ale tłumy i telewizja! 

Pierworodny miał swój debiut na dużym ekranie, ale nici wyszły z bezkarnego hasania po czystej wykładzinie. Oficjalność spotkania wykluczyła normalne zabawy dzieciaków, jeszcze podobno krzesłem w głowę dostał od rozbrykanego jednolatka, który - wielka mi rzecz - już umie chodzić. Zjawiło się ok. 20 mam z dziećmi, a - z tego co czytałem na forum - drugie tyle nie zjawiło się z powodu chorób, lecz obiecuje obecność na kolejnych spotkaniach. Pomyśleć, że aż tyle spragnionych towarzystwa matek w jednej dzielnicy... Śledzimy rozwój wypadków. Na pewno jeszcze napiszę, co słychać w nowym klubie mojej żony :-)

Niestety po skardze TVN serwis YouTube zablokował moje nagranie. Można je obejrzeć pod tym linkiem: www.tvnwarszawa.pl/28415,1581201,wiadomosc.html

poniedziałek, 12 stycznia 2009, seboumi

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Mama Ignaca, *.chello.pl
2009/01/13 17:13:28
Pogratulować!!! I pozazdrościć ;)
-
Gość: orzeszek, *.ssp.dialog.net.pl
2009/01/14 19:07:59
widziałam widziałam jak się nauczy pisać po autograf przyjdę :)
-
Gość: Ania, *.elartnet.pl
2009/01/14 19:48:30
Fajnie wyszło, gratuluje mamom. Doris, pięknie wyszłaś w tej zieleni:) A ja z kolei chętnie bym zapoznała pana dziennikarza;)

Na bieżąco

Najnowsze zdjęcia

Najnowsze video

Warto posłuchać


Gotye "Somebody that I used to know"


Sarah Blasko "No turning back"


Charlie Winston "I love your smile"


Pomplamoose "September"


Sia "Soon we'll be found"