Dorota Umińska, Sebastian Umiński. I mały Kacper, i jeszcze mniejszy Leo. Na tym blogu znajdziesz to, czym żyjemy: naszą pracę, nasze podróże, muzykę, której słuchamy, ulubione książki i filmy... Dzielimy się wszystkim, co nas cieszy i fascynuje. Opisujemy ciekawe wydarzenia w Warszawie. I jak zwykle: zapraszamy do nas na kawę.
Blog > Komentarze do wpisu

Do poczytania: Krawczykowe histeryjki

Nie mogę sobie odmówić przyjemności polecenia tego bloga. Dopiero dziś odkryłem, że Maja i Kuba włączyli się w nurt internetowego ekshibicjonizmu: http://histeryjki.blogspot.com . 

Intelektualna przyjemność przeplata się tam z orzeźwiającym humorem. Dodać muszę, że udało im się dokonać rzeczy szczególnej: prowadzą bloga razem i naprzemian komentują wydarzenia z rodzinnej rzeczywistości oraz opisują kolejne dokonania ich syna, Wojtka. O tym, że starałem się namówić Dorotkę do włączenia się w naszego bloga, już kiedyś pisałem. Tym większe gratulacje, Maju i Kubo :-)

Na pewno będę czytywał tego bloga, bo ma świetny klimat. Niejednego można się też nauczyć od Krawczyków. Szczerze polecam.

niedziela, 25 stycznia 2009, seboumi

Polecane wpisy

  • Podróże z maluchami

    Chcielibyście wyjechać za granicę z dziećmi, ale obawiacie się chorób, niewygód i trudności z aklimatyzacją? Marta i Michał przekonują, że dzieci są bardziej od

  • Piaskowa historia

    Dziewczyna wyszła na scenę ukraińskiej wersji programu "Mam talent" i pokazała coś niebywałego. Opowiedziała całą historię, używając do tego tylko... piasku! St

  • "Peer Gynt" Teatru ITP w warszawskiej Romie

    Po raz kolejny Teatr ITP ,z którym kiedyś graliśmy pojawi się w Warszawie. Po raz trzeci w swojej historii zagra w teatrze Roma, tym razem "Peer Gynta"

Na bieżąco

Najnowsze zdjęcia

Najnowsze video

Warto posłuchać


Gotye "Somebody that I used to know"


Sarah Blasko "No turning back"


Charlie Winston "I love your smile"


Pomplamoose "September"


Sia "Soon we'll be found"