Dorota Umińska, Sebastian Umiński. I mały Kacper, i jeszcze mniejszy Leo. Na tym blogu znajdziesz to, czym żyjemy: naszą pracę, nasze podróże, muzykę, której słuchamy, ulubione książki i filmy... Dzielimy się wszystkim, co nas cieszy i fascynuje. Opisujemy ciekawe wydarzenia w Warszawie. I jak zwykle: zapraszamy do nas na kawę.
Blog > Komentarze do wpisu

Developer "Klocki Construction"

Zanim napiszę o świętach, najpierw klocki. Nasze klocki, którymi bawiłem się z bratem i siostrą w dzieciństwie, znalazła rodzina na strychu podczas remontu. Stare i brudne trafiły do zmywarki w celu umycia. Proste, szare i toporne - moje ulubione. To z nich powstawały największe zamki i mury. Mogłem się nimi bawić godzinami. Teraz bawię się nimi dalej... z synem :-) Zbudowaliśmy już pierwszą wieżę.

Z całą pewnością muszę je oszlifować, bo drewno jest pociemniałe i nosi jeszcze ślady poklejenia go przez nas różnymi substancjami w rodzaju plasteliny, gumy do żucia etc. Ale to jest to! Nie żadne kolorowe, plastikowe. Zwykłe jednokolorowe drewniane bryły - tyle pola do wyobraźni. To najlepsza zabawka, jaką znam. Kacper na razie woli burzyć, czyli uzupełniamy się. Potem będziemy już wspólnie tworzyć...

Wybudujemy wieżę

Wieżę, wieżę, wieżę

Byle się tylko znaleźć w pozaziemskiej sferze

środa, 31 grudnia 2008, seboumi

Polecane wpisy

Na bieżąco

Najnowsze zdjęcia

Najnowsze video

Warto posłuchać


Gotye "Somebody that I used to know"


Sarah Blasko "No turning back"


Charlie Winston "I love your smile"


Pomplamoose "September"


Sia "Soon we'll be found"