Dorota Umińska, Sebastian Umiński. I mały Kacper, i jeszcze mniejszy Leo. Na tym blogu znajdziesz to, czym żyjemy: naszą pracę, nasze podróże, muzykę, której słuchamy, ulubione książki i filmy... Dzielimy się wszystkim, co nas cieszy i fascynuje. Opisujemy ciekawe wydarzenia w Warszawie. I jak zwykle: zapraszamy do nas na kawę.
Blog > Komentarze do wpisu

Nastrój listopadowy

Listopad w pełni. Dorotka już dość zmęczona, bo ostatnio późno wracam z pracy. Kacper wieczorami jest bardzo rozdrażniony i angażujący, a ja kilka razy przyszedłem już tylko go wykąpać, wyrodny ojciec.

Cudownie jest widzieć go roześmianego. Gdy syn śmieje się na cały głos z moich żartów, czuję się taki zabawny ;-) Zazdroszczę Dorotce obserwowania go, gdy uczy się nowych rzeczy. I podziwiam ją, bo spędzanie całych dni z nim to nierzadko wyczerpujący wysiłek.

Nawet w swoje urodziny spóźniłem się bardzo. Wchodzę do domu, a tu Dorotka z Kacprem w wieczorowych strojach: ona w sukience, on w białej koszuli, wygaszone światła, tort na stole i kolacja przy świecach. Tak bardzo poprawiło mi to humor po najgorszym dniu w pracy. Ostatnio to właśnie w urodziny przytrafiają mi się niefajne historie. Na szczęście jest Dorotka. Dziękuję za super urodziny, Kochanie.

Wrzucam przy okazji kilka zdjęć: zabawnych, poważnych i smutnych. Jak to listopad...

Łzy listopadowe
sobota, 15 listopada 2008, seboumi

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Mama Ignaca, *.chello.pl
2008/11/16 13:14:19
Seba! Masz cudowną i najdzielniejszą żonę na świecie! Dorotko! Szczerze Cię podziwiam. I życzę duuuuużo siły!

Na bieżąco

Najnowsze zdjęcia

Najnowsze video

Warto posłuchać


Gotye "Somebody that I used to know"


Sarah Blasko "No turning back"


Charlie Winston "I love your smile"


Pomplamoose "September"


Sia "Soon we'll be found"