Dorota Umińska, Sebastian Umiński. I mały Kacper, i jeszcze mniejszy Leo. Na tym blogu znajdziesz to, czym żyjemy: naszą pracę, nasze podróże, muzykę, której słuchamy, ulubione książki i filmy... Dzielimy się wszystkim, co nas cieszy i fascynuje. Opisujemy ciekawe wydarzenia w Warszawie. I jak zwykle: zapraszamy do nas na kawę.
Blog > Komentarze do wpisu

Ciuchy dla kolesi

Było coś dla kobiet, czas na męskie ciuchy. Znalazłem parę stron i 2 dość fajne blogi. Specyficzne, ale można z nich wyciągnąć coś dla siebie.

TrzeciObieg.pl - "niezależny blog trendspottingowy skierowany do ludzi zainteresowanych szeroko pojętym stylem - zarówno w architekturze, modzie, jak i w kuchni, czy warsztacie". Co się za tym kryje? Moda typu street i popular mainstream, czyli generalnie "lansiarskie marki". Dla lansiarzy i gimnazjalistów - jak znalazł.

manfashion.blox.pl - męski lans, moda na ulicy. Bardzo różnorodne propozycje zestawów dla facetów. Właściwie pełne spektrum. Każdy znajdzie coś w swoim klimacie. Przezabawne porady w stylu "Jak ubierać się niczym Justin Timberlake" dodają całej historii szczypty śmiechu.

magazyner.pl - męski magazyn o zakupach. Najbardziej różnorodny. Na uwagę zasługuje seria artykułów o trendach w modzie męskiej.

Z ciekawostek: dyskusja o facetach i secondhandach. Osobiście nie chodzę, choć lubię takie wyszperane ciuchy.

Kto mnie zna, wie, że nie jestem chodzącym stylem. Czasem jednak dobrze jest być lepiej ubranym facetem. U mnie na chwilę obecną faza raczej na styl uliczny (bluzy z kapturem, grafficiarskie koszulki, trampki). Jednak przed nami zimne miesiące i trzeba pomyśleć raczej o fajnych swetrach, szalikach... Do sklepów, mości panowie ;-)

sobota, 29 listopada 2008, seboumi

Polecane wpisy

  • Styl niepowtarzalny

    Tak sobie podróżuję po sklepach, w których nie ma serii, tylko pojedyncze sztuki. Wyrosłe ze stylu vintage , rozwinęły skrzydła w dobie powszechnego Internetu.C

  • Moda dziecięcia: Eureka!

    Po prostu perełka. Zobaczyłem i wymiękłem. Niestety na Kacpra rozmiaru nie ma. Wiedziałem jednak, że gdzieś muszą być takie fajne ubranka. Znalezione na:

  • Moda dziecięca: klasyk

    Tym razem klasycznie a'la poeta uliczny: - spodnie: dżinsy z second handu - koszula: też z second handu (marka Happy Fella) - kaszkiet (dołożony na siłę): H&

Na bieżąco

Najnowsze zdjęcia

Najnowsze video

Warto posłuchać


Gotye "Somebody that I used to know"


Sarah Blasko "No turning back"


Charlie Winston "I love your smile"


Pomplamoose "September"


Sia "Soon we'll be found"