Dorota Umińska, Sebastian Umiński. I mały Kacper, i jeszcze mniejszy Leo. Na tym blogu znajdziesz to, czym żyjemy: naszą pracę, nasze podróże, muzykę, której słuchamy, ulubione książki i filmy... Dzielimy się wszystkim, co nas cieszy i fascynuje. Opisujemy ciekawe wydarzenia w Warszawie. I jak zwykle: zapraszamy do nas na kawę.
Blog > Komentarze do wpisu

Strony znajomych

Jak zapewne zauważyliście, w prawym menu tego bloga jest trochę linków, m.in. 'strony znajomych'. Myślę, że to dobrze polecać wartościowych ludzi i ich inicjatywy. 

Jeśli macie swoją stronę, galerię - dajcie znać w komentarzach tej notki. Umieszczam tam do tej pory te miejsca, o których wiem. Może jednak są takie, z którymi się dotąd nie zdradziliście?

Oczywiście piszę tu do znajomych mi czytelników tego bloga. Inne wartościowe strony/blogi (ich wartość oceniam arbitralnie...) wrzucam do sekcji 'warto zajrzeć'.

sobota, 21 czerwca 2008, seboumi

Polecane wpisy

  • Podróże z maluchami

    Chcielibyście wyjechać za granicę z dziećmi, ale obawiacie się chorób, niewygód i trudności z aklimatyzacją? Marta i Michał przekonują, że dzieci są bardziej od

  • Piaskowa historia

    Dziewczyna wyszła na scenę ukraińskiej wersji programu "Mam talent" i pokazała coś niebywałego. Opowiedziała całą historię, używając do tego tylko... piasku! St

  • "Peer Gynt" Teatru ITP w warszawskiej Romie

    Po raz kolejny Teatr ITP ,z którym kiedyś graliśmy pojawi się w Warszawie. Po raz trzeci w swojej historii zagra w teatrze Roma, tym razem "Peer Gynta"

Na bieżąco

Najnowsze zdjęcia

Najnowsze video

Warto posłuchać


Gotye "Somebody that I used to know"


Sarah Blasko "No turning back"


Charlie Winston "I love your smile"


Pomplamoose "September"


Sia "Soon we'll be found"