Dorota Umińska, Sebastian Umiński. I mały Kacper, i jeszcze mniejszy Leo. Na tym blogu znajdziesz to, czym żyjemy: naszą pracę, nasze podróże, muzykę, której słuchamy, ulubione książki i filmy... Dzielimy się wszystkim, co nas cieszy i fascynuje. Opisujemy ciekawe wydarzenia w Warszawie. I jak zwykle: zapraszamy do nas na kawę.
Blog > Komentarze do wpisu

ITP gra "Historyję" w Romie!

Nareszcie. To już drugi raz, gdy ITP będzie grało na deskach Romy. Poprzednim razem osobiście miałem tę przyjemność. Obecnie zapraszam do wspólnego oglądania na widownię :-) Spektakl 31 III o godz. 12.00. Kto chętny? Zbieram zamówienia na darmowe wejściówki!

Wejściówki można odebrać też w Archidiecezjalnym Centrum Informacyjnym na ul. Miodowej 17/19.  Trzeba się spieszyć, bo potem zostaną rozprowadzone w inny sposób i nic nie zostanie! Jeśli ktoś zamówi je u mnie, mogę je odebrać i dostarczyć przed samym spektaklem.

Więcej o ITP i "Historyi" na: http://itp.kul.lublin.pl

 

niedziela, 18 marca 2007, seboumi

Polecane wpisy

  • Podróże z maluchami

    Chcielibyście wyjechać za granicę z dziećmi, ale obawiacie się chorób, niewygód i trudności z aklimatyzacją? Marta i Michał przekonują, że dzieci są bardziej od

  • Piaskowa historia

    Dziewczyna wyszła na scenę ukraińskiej wersji programu "Mam talent" i pokazała coś niebywałego. Opowiedziała całą historię, używając do tego tylko... piasku! St

  • "Peer Gynt" Teatru ITP w warszawskiej Romie

    Po raz kolejny Teatr ITP ,z którym kiedyś graliśmy pojawi się w Warszawie. Po raz trzeci w swojej historii zagra w teatrze Roma, tym razem "Peer Gynta"

Na bieżąco

Najnowsze zdjęcia

Najnowsze video

Warto posłuchać


Gotye "Somebody that I used to know"


Sarah Blasko "No turning back"


Charlie Winston "I love your smile"


Pomplamoose "September"


Sia "Soon we'll be found"